Рефераты, контрольные, курсовые, дипломы Киева и Украины. Готовые работы и на заказ


(050) 500-48-88


(098) 580-83-50


     mailzakaz@vidminno.kiev.ua

Авторське виконання рефератів, контрольних, курсових, звітів по практиці, бакалаврських, дипломних, магістерських робіт, наукових статей по всіх містах України. Замовити роботу просто. Звертайтеся до нас за телефонами 050-500-48-88, 098-580-83-50 або оформіть своє замовлення по електронній пошті zakaz@vidminno.kiev.ua.

Курс лекцій на замовлення

Лекція (від лат. Lectio - читання) - систематичний, послідовний виклад навчального матеріалу, якого-небудь питання, теми, розділу, предмета, методів науки. Розрізняють лекції навчальні та публічні. Навчальна лекція - одна з основних форм навчального процесу і одна з основних методів викладання у ВНЗ. Публічні лекції епізодичні і циклові - одна з основних форм пропаганди і розповсюдження політичних і наукових знань в системі культурно-просвітницької роботи.

Основні вимоги до лекції: науковість, ідейність, доступність, єдність форми і змісту, емоційність викладу, органічний зв'язок з іншими видами навчальних занять - семінарами, лабораторними роботами, навчальною і виробничою практикою та ін.

Ми не беремося стверджувати, що напишемо для Вас курс лекцій з будь-якого предмета і в стислі терміни, але у будь-якому випадку - ця тема може обговорюватися. Принаймні, зі свого боку ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені.


 

 

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.

Всі права захищено. Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу адміністрації заборонено.

Графік роботи

Шановні замовники, наш сайт і електронна пошта працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Замовлення приймаються на електронну пошту zakaz@vidminno.kiev.ua цілодобово.

Режим роботи менеджерів:
Пн-пт з 10-00 до 17-00 
Сб, нд вихідні